Vršimo isporuku robe
na teritoriji cele Srbije
/
/
/
/
FILTER VAZDUHA TESTERE KINA NT5200 SREDNJI

FILTER VAZDUHA TESTERE KINA NT5200 SREDNJI

Kategorija: ,
Šifra proizvoda: 7858

Cena:

160,00 рсд

рсд RSD
  • рсд RSD
  • € EUR

* Napomena: Sve prikazane cene su maloprodajne. Ukoliko želite da naručite katalog sa velikoprodajnim cenama, to možete učiniti na strani VELEPRODAJA.

Porudžbinu možete izvršiti na nekoliko jednostavnih načina, u zavisnosti od toga šta vam najviše odgovara:

– Putem internet sajta

Najbrži i najefikasniji način poručivanja. Ovaj vid naručivanja ima prioritet u
obradi i omogućava najkraći rok isporuke. Dostupan je u svakom trenutku, 24 sata dnevno. Nije potrebno otvaranje korisničkog naloga, već je dovoljno da tokom porudžbine unesete osnovne podatke koje zahteva kurirska služba radi dostave.


– Telefonskim putem

Poručivanje je moguće i direktnim pozivom na broj 064/5 99999 5 u toku
radnog vremena, od 07 do 15 časova, od ponedeljka do petka,subotom od 08 do 14 časova. U slučaju da je linija trenutno zauzeta, preporučujemo da pozovete na drugi broj telefona 064/90 60 666.

Opis

FILTER VAZDUHA TESTERE KINA NT5200 SREDNJI

Srednji filter vazduha za testeru Kina NT5200 predstavlja ključnu komponentu sistema usisa vazduha i ima direktan uticaj na efikasan rad motora. Njegova osnovna funkcija je da zadrži prašinu, piljevinu i druge čestice pre nego što vazduh dospe do karburatora i unutrašnjih delova motora. Održavanje čistog vazduha omogućava optimalno sagorevanje goriva i vazduha, što doprinosi stabilnom radu motora i smanjuje habanje delova motora, produžavajući tako vek trajanja opreme.

Filter je precizno dizajniran za model NT5200 srednji, što omogućava jednostavnu ugradnju i sigurno naleganje u kućištu testere bez potrebe za dodatnim podešavanjima. Njegova konstrukcija osigurava ravnomeran protok vazduha kroz sistem, čak i kada se tester koristi u prašnjavim ili zahtevnim radnim uslovima, čime se značajno smanjuje rizik od ulaska čestica koje bi mogle oštetiti motor.

Materijal filtracionog elementa pažljivo je odabran kako bi efikasno zadržao sitne čestice, štiteći karburator i unutrašnje komponente motora od habanja. Redovno čišćenje i pravovremena zamena filtera doprinose lakšem startovanju testere, stabilnom radu motora i dugotrajnoj upotrebi alata.

Srednji filter vazduha je idealan za korisnike koji žele pouzdan alat i stabilne performanse u različitim radnim okruženjima. Njegova upotreba omogućava ravnomeran rad motora, optimalnu snagu i produžava ukupni vek trajanja motorne testere, što je posebno važno kod čestih i dugotrajnih radova u šumi ili na terenu.

Ovaj filter doprinosi i smanjenju troškova održavanja jer štiti unutrašnje komponente od prekomernog habanja, čime se sprečavaju kvarovi i povećava pouzdanost alata.

Zaključak

Srednji filter vazduha testere Kina NT5200 predstavlja pouzdanu i efikasnu komponentu koja obezbeđuje čist protok vazduha, stabilan rad motora i dug vek trajanja vaše motorne testere.

👉 Pogledajte i druge rezervne delove u ponudi kako biste dodatno unapredili performanse i pouzdanost vaše opreme. https://sajlatrade.com/kategorija-proizvoda/delovi-za-testere/filteri/

Dodatne informacije

Težina 0,045 kg

Naručite katalog sa veleprodajnim cenama

Ukoliko ste firma koja se bavi prodajom delova za motokultivatore, freze, traktore, Kipor motore i pumpe, na linku ispod možete preuzeti katalog sa velikoprodajnim cenama…

Koristimo kolačiće za unapređenje korisničkog iskustva, analizu saobraćaja i prikaz relevantnih oglasa. Korišćenjem sajta saglasni ste sa našom politikom privatnosti.